O nas

Misja Prof&Care

Dzięki pasji pracowników dokładamy wszelkich starań by pacjenci uzyskiwali najwyższą jakość usługi w zakresie zdrowia, fizjoterapii jak i zmiany nawyków życiowych na lepsze.

Dążąc do perfekcji swoich umiejętności rozwijamy się tak, aby pacjenci z pełnym zaufaniem powierzyli nam swoje zdrowie.

 

 

Nasze standardy i filozofia

W swojej pracy wykorzystujemy wiedzę zebraną z ukierunkowanych studiów (Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Medycznego), licznych specjalistycznych szkoleń, kursów, seminariów oraz konferencji, które towarzyszą nam podczas wykonywania zawodu. Każdy fizjoterapeuta ma swoje ulubione wypracowane techniki pracy, w których czuje się swobodnie. Staramy się nie zamykać tylko na jedną metodę terapii, ponieważ każdy z nas jest inny i na każdego z nas może zadziałać inny czynniki leczniczy pomimo tych samych objawów. Najważniejsze jest dla nas indywidualne podejście oraz skuteczność. Jesteśmy pasjonatami naszego zawodu i jako nieliczni cechujemy się stałym kontaktem z pacjentem podczas procesu leczenia jak i poza nim.

 

 

Przykładowe metody, którymi pracujemy:

 • Kręgosłup – Osteopatyczna diagnostyka i leczenie
 • Stawy obwodowe – Osteopatyczna diagnostyka i leczenie
 • Terapia trzewna w ujęciu Osteopatycznym
 • Podologia ortopedyczna, leczenie wad stóp
 • Terapia manualna tkanek miękkich
 • Anatomia palpacyjna w ujęciu klinicznym
 • Osteopatyczne podejście do zaburzeń psychosomatycznych
 • Żywienie w dolegliwościach układu ruchu
 • IAOM - International Academy of Orthopedic Medicine
 • Mulligan Concept
 • Anatomy Trains
 • Starosłowiański Masaż brzucha wg. Władysława Batkiewicza
 • Medycyna Manualna wg Radka Składowskiego
 • Suche igłowanie, igłoterapia
 • FDM – Fascial Distortion Model
 • Rehabilitacja Stomatologiczna
 • Kinetic Control
 • Kinesiology Taping
 • Przygotowanie motoryczne zawodnika (EXOS)
 • FMS – Functional Movement Screen

Tomasz Stochaj

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny, trener przygotowania motorycznego

Tomasz Stochaj, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie z tytułem magistra fizjoterapii. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 13 lat, gdy poszedł na testy biegowe do klubu AZS AWF Warszawa. Od tamtej pory niezmiennie uznaje lekkoatletykę za królową wszystkich sportów. Poza ponad 10-letnim stażem sportowym, po zakończeniu kariery, zaczął rozwijać się w kierunku prewencji urazów w sporcie oraz rehabilitacji, czerpiąc doświadczenie od fizjologów i fizjoterapeutów reprezentacji polskiej kadry. Aktualnie doskonali się w dziedzinie rehabilitacji ortopedycznej związanej z całym układem ruchu, prowadząc swój gabinet fizjoterapii i analizy ruchu Prof&Care. Wieloletnie doświadczenie  i praktyka pokazała jak duży odsetek osób posiada różnego rodzaju dolegliwości bólowe związane z wadą postawy ze ścisłą korelacją deformacji stóp. W związku z tym zaczął interesować się diagnostyką oraz leczeniem postawy ciała i ustawieniem stóp, tworząc specjalistyczne wkładki ortopedyczne. Specjalizuje się także w przygotowaniu motorycznym zawodników (liczne szkolenia w tym exos) pod kątem prewencji urazów, techniki wykonywania wzorców ruchowych i ćwiczeń siłowych. Jego dotychczasowe doświadczenie i współpraca ze specjalistami (mi.in. Ambasador w Nike i Adidas Running, fizjoterapeuta YouCanDance, fizjoterapeuta kadry badmintona) skupia się na urazach i problemach, jakie napotykał w okresie treningów sportowych i pracy jako fizjoterapeuta. 

Mateusz Idzikowski

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny

Mateusz Idzikowski - fizjoterapeuta, terapeuta manualny od dziewięciu lat specjalizujący się i czynnie rozwijający w fizjoterapii urazów ortopedycznych, sportowych oraz wszelkich dolegliwościach bólowych naszego ciała objawiających się w narządzie ruchu.

Na co dzień oprócz pacjentów z typowymi dolegliwościami bólowymi pracuje z licznymi biegaczami, triathlonistami, tancerzami oraz zawodnikami innych dyscyplin sportowych.

W 2012 r. Sprawował opiekę fizjoterapeutyczną nad uczestnikami vii edycji programu tanecznego "You Can Dance. Po Prostu Tańcz." W Latach 2013-2016 współpracował z Polskim Związkiem Badmintona z zawodnikami kadry narodowej: singlistami, deblistami i mixtem. Przeprowadzał cykl szkoleń z zakresu praktycznego wykorzystania fali uderzeniowej w fizjoterapii. Wraz z Gregorem Zieleznikiem prowadził warsztaty pt. "Praktyczne zastosowanie fali uderzeniowej w terapii" podczas konferencji "Nowoczesna diagnostyka i terapia fizykalna" w Katowicach w 2011r. Współpracował przy tłumaczeniu książki "Entezopatie. Terapia falą uderzeniową w praktyce – Ulrich Dreisilker". W Roku 2015 i w 2016 otrzymał tytuł "Zaufanego Lekarza" przez pacjentów na portalu Znany Lekarz.
Adam Sętkas

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie z tytułem magistra fizjoterapii. Poza edukacją akademicką brał udział w licznych szkoleniach podyplomowych obejmujących terapię manualną (Kręgosłup i stawy obwodowe - Osteopatyczne podejście, diagnostyka i leczenie, IAOM, Mulligan Concept) czy terapię tkanek miękkich (Anatomy Trains, FDM). W codziennej praktyce zawodowej poza pracą manualną wspomaga się suchym igłowaniem, narzędziami IASTM (Instrument Assisted Soft Tissue Manipulation) czy kinesiotapingiem.

Doświadczenie zawodowe uzyskiwał podczas pracy w prywatnych przychodniach (Lux Med oraz Profemed), a także podczas staży (WKS Gwardia sekcja lekkoatletyczna Akademia Piłkarska Legii Warszawa). Specjalizuje się w leczeniu zespołów przeciążeniowych w obrębie stawów kręgosłupa i stawów obwodowych, urazach sportowych, przywracaniu sprawności po operacji. Prywatnie pasjonat podróży oraz sportu, z którym głównie związał się trenując lekką atletykę, co zaowocowało późniejszą indywidualną współpracą z wielokrotnymi finalistami Mistrzostw Polski w trójskoku oraz skoku w dal.  

Współpracujemy

Szukasz wkładek dopasowanych do indywidualnych potrzeb?