Regulamin

1. Umawianie wizyty: Zapisu proszę dokonywać pod numerem telefonicznym 511-134-897, 698-686-989 lub 606-637-612. Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Można także zgłosić się osobiście do gabinetu Prof.&Care ul.Kordeckiego 49 lub kontaktować się mailowo pod adresem gabinet@prof-care.pl. Można także dokonać rezerwacji on-line pod adresem https://profcare.versum.com/ W związku z bezpieczeństwem pacjenta terapeuta nie wykonuje konsultacji prowadzonych przez telefon. Konkretne pytania, szczegółowa opinia oraz profilaktyka może się odbyć wyłącznie podczas bezpośredniej wizyty fizjoterapeuta-pacjent.

 

2. Na 24h godziny przed planowaną wizytą dostają Państwo sms lub telefon potwierdzający zapisaną wizytę. Prosimy aby na pierwsze spotkanie przybyć 10 minut przed wizytą w celu odpowiedniego przygotowania się do niej, wypełnienia karty pacjenta i zapoznania się z regulaminem. Pacjent zobowiązany jest do przeczytania regulaminu Prof&Care przed pierwszą wizytą w celu wyrażenia zgody na karcie pacjenta*.

 

3. W przypadku odwołania wizyty lub jej terminu każdy pacjent ma do tego prawo. Dotyczy to zarówno terapii w gabinecie jak i zajęć w terenie. Odwołanie może odbyć się drogą mailową lub odpowiadając na sms/telefon na 24h przed wyznaczonym spotkaniem. Jeżeli do zmiany dojdzie po upływie tego czasu, naliczona zostanie kwota w wysokości 130zł* pokrywająca gotowości terapeuty Prof&Care do wykonania nie zaszłej usługi. Koszt ten będzie uregulowany podczas kolejnej wizyty lub poprzez przelew bankowy do 7 dni od daty nieodbytej wizyty. W dni wolne od pracy odwołanie wizyty należy zgłosić sms'owo lub w formie wiadomości głosowej pod numerem 698-686-989, ewentualnie drogą mailową profcare@prof-care.pl. W pozostałe dni rezygnacja odbywa tylko w formie telefonicznej rozmowy lub sms.

 

4. Spóźnienia przekraczające 15minut**, bez dodatkowej informacji ze strony pacjenta traktowane jest jako rezygnacja z wizyty i rozpatrywane jest jak wizyta nieodwołana. Po upływie wyżej wymienionego czasu terapeuta ma prawo zmienić swoje miejsce pobytu ( w przypadku zajęć w terenie) lub przyjąć kolejnego pacjenta.

 

5. Jeżeli Państwo są umówieni na wizytę w gabinecie na prowadzenie terapii nie ma potrzeby zabierania ze sobą odpowiedniego stroju na przebranie. Jeżeli natomiast wizyta dotyczy zajęć na sali gimnastycznej lub w terenie na dworzu, należy zabrać ze sobą wygodny strój do ćwiczeń (spodenki, dres) aby ubiór nie krępował ruchów i żeby czuć się w nim komfortowo. Jeżeli posiadacie Państwo badania obrazowe lub wyniki badań, skierowanie, prosimy o zabranie je na pierwszą wizytę. Na sali temperatura jest nieco niższa niż w gabinecie dlatego niezbędne może okazać się okrycie wierzchnie (długi rękaw) na początku zajęć. Pacjenci zobligowani są do przygotowywania się na wizytę w czasie poprzedzającym ją (patrz pkt. 2) . Przebierać można się w szatni a rzeczy zostawić w szafkach. Istnieje możliwość skorzystanie z prysznica po zajęciach ( niezbędne są klapki, ręcznik i płyn do mycia). Prof&Care oraz nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni.

 

6. Terapeuta przyjdzie po Państwa do poczekalni/szatni i zaprosi na spotkanie. W pierwszej kolejności odbywa się wywiad, następnie badanie i przeglądanie wyników badań. Kolejno planowana jest rehabilitacja, określana ilość wizyt w tygodniu, wskazówki w formie zadań domowych, ewentualna przerwa lub ograniczenia w treningu.

 

7. Podpisują regulamin, pacjent wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych w bazie Prof&Care. Dane wykorzystujemy jedynie w celu komunikowania się z Nim w kwestiach związanych z działalnością Prof&Care.

 

* Kwota ustalona do 01.01.2018roku. Po tym terminie Prof&Care zastrzega sobie możliwość zmiany. Informacja o zmianach dostępna będzie na stornie www.prof-care.pl na dwa tygodnie przed ich wprowadzeniem.

 

** Pacjent umawiając się na wizytę nie tylko deklaruje chęć skorzystania z usługi fachowej oferowanej przez Prof&Care lecz również rezerwuje jednostkę czasową firmy w rozumieniu lokalnym i osobowym co związane jest ze znacznymi kosztami operacyjnymi. Nieprzestrzeganie tej formy umowy naraża na straty działalność Prof&Care oraz uniemożliwia innym pacjentom wizytę we wcześniejszym terminie oraz korzystanie w pełni z oferowanych przez firmę usług.

Współpracujemy

Szukasz wkładek dopasowanych do indywidualnych potrzeb?