Nasze standardy

Jednym z warunków by osiągnąć zamierzony sukces jest trzymanie się twardo pewnych zasad. W zespole który tworzymy przyświecają nam rzetelność, odpowiedzialność i najwyższy stopień fachowości. Można by tak w nieskończoność wymieniać atrybuty naszych działalności lecz nie w tym rzecz. Jako młody i dynamiczny zespół, ciągle się rozwijający, chcemy spełniać najwyższe standardy leczenia. Dlatego naszym celem jest ciągłe dążenie do samodoskonalenia się na różnych podłożach naszego życia. Poprzez wyznaczenie krótko i długo terminowych celów chcemy ustabilizować pewien poziom usprawniania. Chcemy aby wszystkie nasze działania były poparte o dowody w postaci testów funkcjonalnych jak i testów klinicznych. Obecnie jednym z powszechny problemów postępowania rehabilitacyjnego jest brak systematycznie układanego planu leczenia. Uważamy, iż leczenie bez pomysły jest niekompetentne. Dlatego każdy z nas podchodzi do pacjenta indywidualnie wraz z odpowiednio przygotowanym planem rehabilitacyjnym dostosowanym do Państwa możliwości. Oczywiście realizacja planu i jego odpowiedzialność spoczywa nie tylko na terapeucie ale również na pacjencie. Kolejną ważną zasadą którą ujmujemy jest edukacja pacjenta. To właśnie państwo jesteście w stanie sobie najbardziej pomóc a My, fizjoterapeuci musimy Wam tylko pokazać drogę jak to zrobić.

 

 

 

Uznanie na rynku oraz poświęcenie nam swojego zaufania powoduje, iż chcemy uzyskiwać tylko najwyższe umiejętności zawodowe. Każdy w zespole jest odpowiedzialny za przeznaczony mu dział rozwoju (badania, terapia, rozwój motoryczny). Gwarantujemy stosowanie przez nas najlepszych metod leczenia – oczywiście poświadczone dyplomem wyższych studiów na kierunku Fizjoterapii oraz certyfikatami ukierunkowanych szkoleń specjalistycznych.

 

Ponadto w procesie rehabilitacji wykorzystujemy uznane na świecie techniki terapii, nasze wieloletnie doświadczenia kliniczne jak i sportowe. Aby utrzymać tak wysoki poziom świadczenia usług, dzięki współpracy z prekursorami różnych technik, stale uczymy się od kolegów po fachu i uzupełniamy swoją wiedzą opartą na licznych kursach i szkoleniach podyplomowych, także zagranicznych. Jesteśmy uczestnikami organizowanych w Polsce konferencji naukowych i odbywających się na nich warsztatach. Prowadzone przez nas wewnętrzne badania naukowe pozwalają nam zgłębić praktykę kliniczną oraz sportową w oparciu o najskuteczniejsze sposoby leczenia. Dzięki kontaktom z uznanymi wykładowcami kierunku fizjoterapii stale śledzimy aktualną ewidencję naukową.

 

 

 

Nasza siła polega na współpracy w zespole oraz w pasji której się poświęcamy bez granic. Dzięki z współpracy z innymi lekarzami różnych specjalistów utwardzamy w przekonaniu o skuteczności naszej profilaktyki w zwalczaniu dolegliwości dokuczającym naszych pacjentów. Również dzięki współpracy z trenerami klasy międzynarodowej potrafimy zaplanować efektywny proces usprawniania i minimalizować tendencje do występowania ryzyka kontuzji w sporcie. Holistyczne podejście do terapii oparte na twardych zasadach postępowania i planowania rehabilitacji utwierdzają nas iż dotarcie do przyczyny procesu patologii jest w stanie trwale rozwiązać problem bólu jak i zapobiegać jego nawrotom. Staramy się przywrócić sprawność fizyczną oraz pogodę ducha!

Szukasz wkładek dopasowanych do indywidualnych potrzeb?