Poznaj nasz zespół

Justyna Gańczak

Fizjoterapeuta, medyczny trener personalny

Jestem Absolwentką studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Z pasji do fizjoterapii i funkcjonowania ludzkiego ciała stale staram się podnosić swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę. W swojej pracy wykorzystuję diagnostykę opartą na kinezjologii stosowanej by za pomocą testów reaktywności mięśniowej znaleźć główną przyczynę dolegliwości bólowych pacjenta. Moim zdaniem ciało ludzkie to najlepiej skonstruowana machina, na której funkcjonowanie wpływa dosłownie wszystko, dlatego poza pracą manualną ważnym elementem jest budowanie świadomości. Skupiona na układzie nerwowym i jego działaniu sięgam po metody pracy oparte na neurologii funkcjonalnej i kinezjologii stosowanej.

Więcej o mnie
Od pewnego czasu zafascynowana tematem emocji i stresu emocjonalnego, pracuję w nurcie kinezjologii energetycznej z pacjentami o podłożu psychosomatycznym. Stres to niewątpliwie jej zdaniem główny czynnik zaburzeń równowagi organizmu i podłoże wielu chorób, dlatego praca z uwalnianiem stresu z ciała to istotny element terapii w drodze do zdrowia.
Poza fizjoterapią jestem również medycznym trenerem personalnym, ponieważ ruch jest ważnym elementem procesu rehabilitacji jak i utrzymania zdrowia. Treningowo pracuję z pacjentami ortopedycznymi, natomiast terapeutycznie z pacjentami z bólami niespecyficznymi czy psychosomatycznymi , a szukanie przyczyny niespecyficznych dolegliwości bólowych to dla niej ulubiony element terapii.
Prywatnie jestem pasjonatką sportu, niejeden powiedział o mnie “człowiek multisport”, a sama miałam przyjemność uprawiać kilka dyscyplin sportowych. Szczególnie bliska jest mi jednak siatkówka, którą niegdyś w barwach WTS Włocławek, teraz już tylko amatorsko, nadal staram się trenować. Zarówno w pracy jak i poza nią jestem człowiekiem z dużą dawką dobrego humoru, pełną empatii i cierpliwości, a każda rzecz jakiej się podejmuję to sprawa ambicji, zaangażowania i pasji do tego, co robię.
Zapisy na wizyty
  • Poprzez system online

    Możliwość wykonania całej czynności online przez www.

  • Tradycyjnie

    Przez telefon, mailem lub osobiście w gabinecie (Umińskiego 6/211, Warszawa).