Poznaj nasz zespół

Tomasz Stochaj

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny, trener przygotowania motorycznego.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie z tytułem magistra fizjoterapii. Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w wieku 13 lat, gdy poszedłem na testy biegowe do klubu AZS AWF Warszawa. Od tamtej pory niezmiennie uznaję lekkoatletykę za królową wszystkich sportów. Poza ponad 10-letnim stażem sportowym, po zakończeniu kariery, zacząłem rozwijać się w kierunku prewencji urazów w sporcie oraz rehabilitacji, czerpiąc doświadczenie od fizjologów i fizjoterapeutów reprezentacji polskiej kadry.

Aktualnie doskonalę się w dziedzinie rehabilitacji ortopedycznej związanej z całym układem ruchu, prowadząc swój gabinet fizjoterapii i analizy ruchu Prof&Care.

Więcej o mnie
Wieloletnie doświadczenie i praktyka pokazała jak duży odsetek osób posiada różnego rodzaju dolegliwości bólowe związane z wadą postawy ze ścisłą korelacją deformacji stóp. W związku z tym zacząłem interesować się diagnostyką oraz leczeniem postawy ciała i ustawieniem stóp, tworząc specjalistyczne wkładki ortopedyczne.
Specjalizuję się także w przygotowaniu motorycznym zawodników (liczne szkolenia w tym exos) pod kątem prewencji urazów, techniki wykonywania wzorców ruchowych i ćwiczeń siłowych. Moje dotychczasowe doświadczenie i współpraca ze specjalistami (mi.in. Ambasador w Nike i Adidas Running, fizjoterapeuta YouCanDance, fizjoterapeuta kadry badmintona) skupiam się na urazach i problemach, jakie napotykałem w okresie treningów sportowych i pracy jako fizjoterapeuta.
Zapisy na wizyty
  • Poprzez system online

    Możliwość wykonania całej czynności online przez www.

  • Tradycyjnie

    Przez telefon, mailem lub osobiście w gabinecie (Umińskiego 6/211, Warszawa).